|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 2965g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | ZnAl + сталь + пластик |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Hop-Up | Так |
| Blow Back | Ні |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 116 |
| Довжина [mm] | 980mm |
| Тип | 14mm CCW |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | Механический магазин |
| Місткість магазину кульок | 120 |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 470 |
| Серія зброї | M/AR-серія |